Название страницы
85200 Донецкая область
     г. Торецк, ул. Светлая, 5

тел.   (06247) 4-27-59
    факс (06247) 4-30-84

email: dzteplo@gmail.com


10.09.2019
Туристичні змагання ОКП "Донецьктеплокомуненерго"  
6 вересня на базі відпочинку «Шоколад» у Святогірську, пройшли традиційні змагання зі спортивного туризму.
Туристичні зльоти проводяться підприємством вже протягом багатьох років і стали доброю традицією. Цього року на свято спорту, молодості й запалу з'їхалися 10 команд ОКП "Донецьктеплокомуненерго"
Програма зльоту була насиченою й різноманітною. Туристи співали, танцювали, в'язали на швидкість мотузкові вузли, перетягували канат і переборювали всілякі перешкоди за допомогою спеціального спорядження. Командний дух і міцна дружба – ось, що об'єднало учасників туристичного зльоту.
Суддівська колегія відзначила дуже сильну підготовку всіх команд. Інтрига боротьби за перше місце зберігалася до останнього. У підсумку переможцем турзліта стала команда «Слов’янськтепломережа», срібло дісталося представникам «Дружківкатепломережа», ну а замкнула трійку призерів - команда ВО «Торецьктепломережа».
«Заходи такого масштабу дозволяють згуртувати працівників не тільки усередині підприємства, а також об'єднати інтереси всього Дивізіону», - відзначив Генеральний директор ОКП "Донецьктеплокомуненерго". - Рогачов В.С. Компанія й керівництво підприємства завжди готові підтримувати ініціативи спрямовані на формування командного духу й згуртованості колективу. Професіоналізм, командна робота, прагнення досягати високих результатів у всіх сферах діяльності - і в роботі, і в спорті - саме це об`єднує працівників ОКП "Донецьктеплокомуненерго".